OGŁOSZENIA


INFORMACJA!
W związku ze zbliżającym się okresem rozliczeniowym, dotyczącym zużytej
energii elektrycznej przez działkowców przyłączonych do sieci ogrodowej, należy do dnia 15.10.2019 r. podać stany liczników oraz dokonać rozliczenia za zużytą energię (0,70 zł/kWh). Informacje przyjmują członkowie Zarządu w biurze Zarządu, pod nr tel. 532 584 566 lub elektronicznie na e-mail rodzagaje@wp.pl.
Ponadto informujemy, iż ostatni odbiór odpadów komunalnych z ogrodu w roku 2019 nastąpi 29.10.2019 r. Po tym czasie zostaną zlikwidowane pojemniki na śmieci na okres zimy.
Zgodnie z "Pozwoleniem wodno- prawnym", wyłączenie wody w ogrodowym wodociągu nastąpi 15.10.2019 r.
ZARZĄD ROD "ZAGAJE"

OGŁOSZENIE !
Zarząd ROD „Zagaje” serdecznie zaprasza na
Targi ogrodowe
pn. „Podziel się roślinką
”, które odbędą
się „Pod Wiatą ROD” w dniu 24.08.2019 r. od godziny
11.00.

Zachęcamy do przyniesienia roślinek- sadzonek do wymiany oraz ciekawych przepisów na przetwory zimowe. Na targi został zaproszony Okręgowy Instruktor Ogrodowy, który podzieli się z nami wiedzą na temat upraw ekologicznych i nie tylko. Mile widziane ciasteczko do kawki ;) Osoby chętne proszone są o zgłoszenie tego faktu do Pani Prezes.
Prosimy o potwierdzenie przybycia z roślinką- sadzonką na nr tel. 532 584 566 lub adres e-mail: rodzagaje@wp.pl do dnia 20.08.2019 r.

OGŁOSZENIE!
Ileż to pracy i modlitwy
w uprawę roli włożyć trzeba,
żeby mieć na stole, na białym obrusie,
świeży bochen chleba.
Zarząd ROD „Zagaje” serdecznie zaprasza na Dożynki Ogrodowe (Dzień Działkowca 2019), które odbędą się we wiacie ROD w dniu 31.08.2019 r. od godziny 14.30 przy muzyce na żywo.
Zapewniamy ognisko z kiełbaskami, żurek , bigosik oraz piwko. Będzie też chlebek, smalczyk i ogóreczek ;)
Zachęcamy wszystkich działkowców do przynoszenia na stół dożynkowy zebranych na działce plonów oraz przetworów własnej produkcji do ogólnej degustacji (naleweczki, przetwory zimowe, konfitury, itp.). Koszt udziału jednej osoby dorosłej w wydarzeniu wynosi 15 zł, dziecko do 14 r. ż- 5 zł.
Osoby chętne do pomocy przy organizacji proszone są o zgłaszanie się do Pani Prezes. Zapisy i wpłaty do Pani Skarbnik (działka nr 65) do dnia 25.08.2019 r.

KOMUNIKAT
Zarząd ROD „Zagaje” informuje, iż układanie kamieni wzdłuż alei dojazdowych do działek jest zabronione w związku z Uchwałą w sprawie wjazdu pojazdów na teren ogrodu.
Każdy działkowiec układając kamienie przy swojej działce naraża się naegzekucję roszczeniową ubezpieczyciela uszkodzonego pojazdu.
ZARZĄD ROD "ZAGAJE"

DRODZY DZIAŁKOWICZE !!!
OGRODOWE POJEMNIKI NA ŚMIECI SŁUŻĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE DO WYRZUCANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH POCHODZĄCYCH Z DZIAŁKI. POZOSTAŁE ODPADY TYPU:
CZĘŚCI ROŚLIN, SKOSZONA TRAWA- NALEŻY KOMPOSTOWAĆ;
MEBLE, GAŁĘZIE, ITP.- NALEŻY USUWAĆ WE WŁASNYM ZAKRESIE.
PROSZĘ TEGO PRZESTRZEGAĆ !!!
W przeciwnym razie zostaną Państwo obciążeni kosztami wywozu!!!
ZARZĄD ROD "ZAGAJE"

Kreator stron www - szybka strona internetowa